118 500 €
1 500 €/m2
Type
Sale
Area
79 m2
Number of floors
8
Type of building
New project
Heating
Central
Rooms
3
Floor/number of floors
5/8
Elevator
Yes
Bedrooms
2
Place
Rīga, Imanta

Dammes Liepas ir jauns daudzdzīvokļu māju projekts Imantā, kurā tiks īstenotas Jūsu vēlmes un, iespējams, pat vēl vairāk: - skaisti un plaši dzīvokļi; - labiekārtota, apzaļumota teritorija ar spēļu un sporta laukumiem; - garantēta kvalitāte un pieejamas cenas.

Dammes Liepu mājas atrodas kuplu liepu ielokā, un desmit minūšu gājienā ir mežs. Sēdieties mašīnā un izvēlēties galamērķi – tikai 15 minūtes un Jūs būsiet galvaspilsētas centrā, Vecrīgā vai populārajā vasaras kūrortvietā Jūrmalā! Blakus Dammes Liepām atrodas skola un bērnudārzs. Papildu drošībai jaunbūvju teritorijai pieguļošajās ielās ir ierobežots braukšanas ātrums.

  • Katram dzīvoklim ir izbūvēta lodžija vai balkons, kur varēsiet baudīt rīta kafiju vai rast veldzējošu atpūtu darbadienas beigās.
  • Visiem dzīvokļiem nodošanas brīdī ir pilna iekšējā apdare, un Jums atliek tikai iekārtot savas jaunās mājas atbilstoši savām vēlmēm!
  • Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar individuālu siltuma padevi un skaitītāju, kas ļaus Jums izvēlēties sev tīkamāko siltuma līmeni un kontrolēt ikmēneša siltumenerģijas patēriņu.
  • Komfortam un labsajūtai vannasistabā un tualetē ir iebūvēta apsildāmā grīda, savukārt santehnikas izvēlē priekšroka dota kvalitatīvai čehu produkcijai.
  • Dzīvokļu un istabu starpsienas ir veidotas no dzelzbetona un keramzītblokiem, kas nodrošina labu skaņas izolāciju Jūsu komfortam.
  • Jau pirmajā vakarā varēsiet aicināt ciemiņus un piedāvāt tiem paša gatavotu mielastu, jo Jums būs moderna virtuve ar iebūvētām mēbelēm un sadzīves tehniku!

 Pieejami 1-4 istabu dzīvokļi ar platībām sākot no 46m2-94.6 m2. Dzīvokļu cena ir 1500 EUR/ m2.

Location on the map
+ -
Real estate consultant Inga Miglane – Abele will be happy to answer all your questions
Inga Miglane – Abele

Partner, Real Estate Consultant
Apartments and houses

Mobile +371 26360441
Phone +371 67283988
Email
Real estate company:

Kivi Real Estate
Phone +371 67283988
Email