47 000 €
1 678.57 €/m2
Darījuma veids
Pārdod
Platība
28 m2
Ēkas tips
Renovēta
Apkure
Gāzes
Istabu skaits
1
Stāvs/stāvu skaits
1/2
Dzīvokļa Numurs
2
Vieta
Rīga, Centrs

Pabeigti remontdarbi "Grīziņkalna republikas" fasādes ēkā - izsmalcināts un citāds kompaktais dzīvoklis pilsētas centrā! 

Unikāla, stilīga un zaļa izvēle! 

  • Renovēts piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss Rīgas centrā, kas ar savu unikālo projektu veiksmīgi nes arī mūsdienīgo "Live Working" konceptu. 
  • 1. stāva dzīvoklis ar apdari: studio tipa dzīvojamā istaba apvienota ar virtuvi, vannas istaba apvienota ar tualeti un ar logu, priekšnams. 
  • Dzīvokli īpašu padara augstvērtīgs interjers un koka fasādes aura turpinās iekšpusē - dabīgi apdares materiāli, kvalitatīva parketa grīda, koka logi, “Laufen” santehnika, mūsdienīgs vannas istabu dizains un flīzes. Īpašniekiem atliek vien uzstādīt sev tīkamus gaismekļus un virtuvi. 
  • Renovācijas gaitā ēkai nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli; jauns gāzes apkures mezgls, atbilstoši ēkas vēsturiskajam izskatam nomainīti logi un durvis, renovēta fasāde, uzlikts jauns jumta segums, uzstādīta ventilācijas sistēma.
  • Fasādes ēkā izveidotas tikai 3 kāpņu telpas, kur jau pārkāpjot slieksni ieturēts iekštelpu stils un koka apdare. 
  • Pagalmā ir stāvvietas (par papildus samaksu), kā arī vieta velosipēdu un ratiņu novietošanai. 
  • Dzīvokļos būs zemas apkures izmaksas, ņemot vērā regulējamo siltuma padevi un energoefektivitātes uzlabojumus; paredzamā apsaimniekošana 0,60 - 0,65 eur/ m2. 
  • Kādreizējā J.Grīziņa "Vārnu ielas republika" pārvērtusies "Grīziņkalna republikā", lai pulcētu īpašus cilvēkus un grandiozas idejas. Grīziņkalns kā rajons ir UNESCO piemineklis. Un šo faktu papildina neskaitāmas citas ekstras jaunu dzīvesvietu izvēloties - slēgta kopējā teritorija ar bērnu sapņu pagalmu, vingrotavu, skaistiem apstādījumiem un pat dobēm zaļumiem.
  • Arī labāku infrastruktūru būtu grūti iedomāties - viss nepieciešamais (veikali, Veselības centrs 4, skolas, bērnu dārzi, Ziedoņdārzs, Ghetto Games parks) sasniedzams dažās minūtēs. Tuvumā liela daļa pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu. 
  • Atjaunotajā fasādes ēkā šobrīd pieejami 9 dzīvokļi ar apdari (5 vienistabas un 4 divistabu).  

Zvaniet vai rakstiet, lai saskaņotu ērtāko laiku apskatei un rezervētu kādu no šiem tiešām interesantajiem īpašumiem! 

Apskatīt kartē
+ -
Nekustamo īpašumu konsultants Justīne Veinberga priecāsies atbildēt uz jautājumiem par šo īpašumu.
Justīne Veinberga

Nekustamo īpašumu konsultante
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

Mobilais +371 29636044
Tālrunis +371 67283988
E-pasts
Nekustamo īpašumu uzņēmums:

Kivi Real Estate
Tālrunis +371 67283988
E-pasts