39 000 €
1 560 €/m2
Darījuma veids
Pārdod
Platība
25 m2
Ēkas tips
Renovēta
Apkure
Autonoma gāzes
Istabu skaits
1
Stāvs/stāvu skaits
2/5
Dzīvokļa Numurs
33
Vieta
Rīga, Centrs

Mājoklis jaunajā "Grīziņkalna republikā" - unikāla, stilīga, radoša un zaļa izvēle! 

Atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss Rīgas centrā, kas ar savu unikālo projektu veiksmīgi nes arī mūsdienīgo "Live Working" konceptu. 

 • Dzīvoklis bez apdares ar iespējamu telpu projektu: studio tipa dzīvojamā istaba ar atsevišķā nišā izvietotu virtuvi, tualete apvienota ar vannas istabu, priekšnams. 
 • Jaunie saimnieki apdares un interjera risinājumos varēs izpausties paši, pielāgojot tos savai gaumei un dzīvesveidam. Atsevišķi vienojoties, ir iespējams saskaņot arī remontdarbus un izveidot interjeru. 
 • Tomēr jau tagad īpašu vēsturiskā centra auru rada jau nomainītie koka logi un rūpīgi atjaunotās senās dzīvokļa ārdurvis. 
 • Renovācijas gaitā ēkai nomainītas visas komunikācijas – elektroinstalācija, ūdensvada un kanalizācijas tīkli; jauns gāzes apkures mezgls, atbilstoši ēkas vēsturiskajam izskatam nomainīti logi un durvis, renovēta fasāde, uzlikts jauns jumta segums.
 • Energoefektivitātei veikts bēniņu telpu siltinājums; uzstādīta jauna ventilācijas sistēma.
 • Lakoniski, bet skaisti atjaunota vēsturiskā kāpņu telpa, turklāt katrā no tām izveidota viena koplietošanas terase.
 • Pagalmā ir stāvvietas (atsevišķi vienojoties par 10 000 EUR), kā arī vieta velosipēdu un ratiņu novietošanai. 
 • Dzīvokļos būs zemas apkures izmaksas, ņemot vērā regulējamo siltuma padevi un energoefektivitātes uzlabojumus; paredzamā apsaimniekošana 0,60 - 0,65 eur/ m2. 
 • Kādreizējā J.Grīziņa "Vārnu ielas republika" pārvērtusies "Grīziņkalna republikā", lai pulcētu īpašus cilvēkus un grandiozas idejas. Grīziņkalns kā rajons ir UNESCO piemineklis. Un šo faktu papildina neskaitāmas citas ekstras jaunu dzīvesvietu izvēloties - slēgta kopējā teritorija ar bērnu sapņu pagalmu, vingrotavu, apstādījumiem un pat dobēm zaļumiem.
 • Arī labāku infrastruktūru būtu grūti iedomāties - viss nepieciešamais (veikali, Veselības centrs 4, skolas, bērnu dārzi, Ziedoņdārzs, Ghetto Games parks) sasniedzams dažās minūtēs. Tuvumā liela daļa pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu. 
 • Atjaunotajā dzīvokļu ēkā, kas sastāv no 2 kāpņu telpām, pieejami 36 dzīvokļi ar un bez apdares. 

Zvaniet vai rakstiet, lai saskaņotu ērtāko laiku apskatei un paveiktu pirmo lielisko darbu Jaunajā gadā - iegādātos jaunu, brīnišķīgu mājokli! 

Apskatīt kartē
+ -
Nekustamo īpašumu konsultants Zanda Berga priecāsies atbildēt uz jautājumiem par šo īpašumu.
Zanda Berga

Nekustamo īpašumu konsultante
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

Mobilais +371 26459678
Tālrunis +371 67283988
E-pasts
Nekustamo īpašumu uzņēmums:

Kivi Real Estate
Tālrunis +371 67283988
E-pasts