35 990 €
856.90 €/m2
Darījuma veids
Pārdod
Platība
42 m2
Ēkas tips
Renovēta
Apkure
Autonoma gāzes
Istabu skaits
1
Stāvs/stāvu skaits
1/9
Aprīkojums
Bez mēbelēm
Lifts
Ir
Guļamistabas
1
Dzīvokļa Numurs
12
Vieta
Ogre

Sen gaidīts jaunums Ogres pilsētā - trīsistabu dzīvoklis ar pilnu apdari renovētā projektā! 

Tava sapņu mājokļa pieczvaigžņu komplekts:  jauns renovēts projekts + pilnā apdare + Rīgas tuvums + zaļa un sakārtota vide + elpu aizraujoša Daugavas ainava! 

 • Jaunais dzīvokļu un apartamentu projekts atrodas pilnībā renovētā un labiekārtotā namā Ogres pilsētā - Ikšķiles ielā 2.
 • Dzīvokļa plānojums: plaša dzīvojamā istaba ar studio tipa virtuves zonu, vannas istaba apvienota ar tualeti. 
 • Tiek pārdots ar augstvērtīgu pilno apdari: koka logiem, palodzēm un augstajām grīdlīstēm, tarketa grīdām, pilnībā pabeigtiem sanmezgliem. Iespējama konsultācija interjera dizaina un iekārtojuma pabeigšanai. 
 • Brīvības un gaisīguma baudītāji novērtēs īpašo odziņu - griestu augstums 3,20 m.
 • Lielie logi vērsti uz zaļi apstādīto pagalmu pusi un Daugavas ainavu! Tas viss padara dzīvokli par gaismas, plašuma un miera caurstrāvotu oāzi! 
 • Renovācijas laikā veikti visaptveroši darbi: atjaunota un siltināta fasāde, renovēts jumts, pilnībā mainītas visas inženierkomunikācijas un radiatori ar termoregulatoriem, restaurēti logi, koplietošanas telpas, izbūvētas mantu glabātuves un jauni lifti, labiekārtota teritorija (stāvvietas, apstādījumi, bērnu rotaļu laukums). 
 • Komunikācijas: autonoma gāzes apkure, pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, elektrība, TET sakari. 
 • Drošība: ar barjeru slēgta teritorija, domofoni, videonovērošana, dūmu detektori, signalizācija.
 • Dzīvokļiem atbilstošs skaits autostāvvietu. 
 • Šajā mājas spārnā dzīvokļi izkārtoti tikai vienā stāvā un apsildāmas mantu glabātuves (par atsevišķu samaksu) izvietotas tieši pretī dzīvokļa ieejai - tikai gaiteņa otrā pusē. 
 • Paredzamas zemas ekspluatācijas izmaksas sakarā ar gāzes apkuri; apsaimniekošana 0.55 eur/ m2. 
 • Infrastruktūra? Grūti iedomāties labāku: ērta, pieejama vieta pašā Ogres sākumā virzienā no Rīgas (kas svarīgi - nešķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi!). Vienlaikus ātri sasniedzamā attālumā no visa nepieciešamā: autoceļa A6, dzelzceļa stacijām, autobusa pietura 90 m no mājas; Ogres centrs ar skolām, kafejnīcām, lielveikaliem, pastaigu un peldvietām, Ledus halli un daudz ko citu. Rīgas centrs - 34 km, lidosta - 42 km. 
 • Namā pieejami vairāki vienistabas, divistabu, trīsistabu dzīvokļi un četru istabu apartamenti platībās no 20 m2 līdz 76 m2. 

Izmantojot atbalsta programmas ALTUM galvojumu ģimenēm ar bērniem vai jaunajiem speciālistiem, šim objektam iespējams finansējums līdz pat 95% no summas. 

Vai Tu joprojām vēlies dzīvot Rīgā? Ir laiks pārdomāt - nav ķeksīša, kuru šeit nevarētu ievilkt īpašuma svarīgo faktoru sarakstā! Zvani, lai saskaņotu laiku un jau rīt dotos pārliecināties par visu augstāk minēto! 

Apskatīt kartē
+ -
Nekustamo īpašumu konsultants Justīne Veinberga priecāsies atbildēt uz jautājumiem par šo īpašumu.
Justīne Veinberga

Nekustamo īpašumu konsultante
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

Mobilais +371 29636044
Tālrunis +371 67283988
E-pasts
Nekustamo īpašumu uzņēmums:

Kivi Real Estate
Tālrunis +371 67283988
E-pasts