Jauna pilsētas daļa Rīgas pieprasītākajā rajonā

Rīgas rajons, Mārupe
4 stāvi

LINDENHOLMA

LINDENHOLMA

Jauna pilsētas daļa Rīgas pieprasītākajā rajonā

Rīgas rajons, Mārupe
4 stāvi

Kvartāls, kur ārtelpa veltīta dabai, cilvēkam un ērtībām.

Apraksts

Jaunā un prestižā projektā - Lindenholmā, uz Rīgas un Mārupes robežas tiek piedāvāti premium klases dzīvokļi un apartamenti ar ērtu dzīves vidi. No jauna izveidots kvartāls, kur ārtelpa veltīta dabai, cilvēkam un ērtībām.
Projektā ir īpaši domāts par iedzīvotāju labsajūtu, nodrošinot augstu privātuma līmeni, kvalitatīvu apdari un dzīves telpu. Iegādei pieejami premium klases 2 un 3 guļamistabu apartamenti, platībā, sākot no 95 m2. Mūsdienīgi plānojumi, pilna apdare, augsta energoefektivitāte, dizaina santehnika, katram dzīvoklim pieejama noliktavas telpa, balkons un zaļa daba aiz loga.
Apartamenti iekārtoti, izmantojot augstas klases ilgtspējīgus materiālus un risinājumus. Izmantotie materiāli un tehnoloģijas tiek regulāri testētas, tādējādi panākot kvalitātes rādītājus, kas nodrošina ilgmūžību, ērtu izmantošanu, zemas uzturēšanas izmaksas un bieži vien pārsniedz valsts noteiktos kvalitātes normatīvus.

  • XCELSIOR virtuves iekārtas aprīkotas ar iebūvētu Bosch tehniku – plīts virsmu, cepeškrāsni, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, mikroviļņu krāsni, tvaika nosūcēju, vīna skapi.
  • Vannas istabā ierīkota premium dizaina santehnika no atzītiem ārvalstu un vietējiem zīmoliem, kā arī spoguļi ar LED apgaismojumu. Sienu un silto grīdu apdarē izmantotas ekskluzīvas Mosa flīzes.
  • Dzīvojamās telpās ieklāts Bjelin paaugstinātas izturības ozolkoka parkets, priekšnamos, virtuvēs, vannas istabās, saimniecības telpās - Mosa flīzes.
  • Teicamu skaņas izolāciju un mikroklimatu telpās nodrošinā Flora 3 stikla pakešu koka logi. Uz Dienvidu pusi vērstie panorāmas logi veidoti no alumīnija rāmjiem un viedajām Warema žalūzijām ar vadības pulti un meteostaciju.

Svaiga gaisa pieplūde telpās notiek caur siltumu izolētiem vārstiem ar putekļu filtriem un trokšņu slāpētājiem, nodrošinot pastāvīgu gaisa apmaiņu bez siltuma zudumiem, trokšņiem un piesārņojuma. Par patīkamu mikroklimatu telpās gādā Daikin Multi Split gaisa kondicionēšanas sistēma, kas vadāma ar mobilo lietotni vai pulti.

Lindenholmas lielākā bagātība - 102 lielie koki, 14 440 dažādie augi un apstādījumi veido parka sajūtu. Iedzīvotājiem tiek piedāvātas īpaši aprīkotas aktīvās atpūtas zonas ar 4 spēļu laukumiem, āra trenažieriem, basketbola laukumu un iekoptu piemājas teritoriju rāmai atpūtai. Kamēr bērni rosās spēļu laukumos, vecāki bauda mieru liepu pavēnī. Kvartāls ir brīvs no automašīnām, tās var novietot virszemes stāvvietās apkārt kvartālam un daudzstāvu stāvvietā tiešā dzīvesvietas tuvumā.


Lindenholma apvieno labāko Rīgā un Mārupē. Šeit nav jāizvēlas starp pilsētas ērtībām un Pierīgas zaļo mieru. Šeit vienviet var baudīt visas lielpilsētas priekšrocības - kultūrvietas, veikalus, restorānus -, gan Mārupes iespējas - bērnudārzus, skolas, infrastruktūru, gan ārpilsētas labumus mežus, ezerus, jūru. Arī Jūrmala un lidosta ir tikai īsa brauciena attālumā. Kompleksā ietilpst arī biroju komplekss Business Garden, kurā jau darbojas privātā pirmsskolas iestāde Patnis.

Dzīvokļi

Piedāvājam iegādāties 8 dzīvokļus

Dzīvokļa Nr. Stāvs Platība, m2 Istabu skaits Cena par m2, € Cena, €

Kvartāls, kur ārtelpa veltīta dabai, cilvēkam un ērtībām.

Sazinies ar īpašuma konsultantu

Inga Miglāne – Ābele
Inga Miglāne – Ābele

Partnere, Nekustamo īpašumu aģente
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

+371 26360441 +371 67283988 inga@kivi.lv

Inga Miglāne – Ābele priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem par šo īpašumu un ieplānot tā apskati.

Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Atrašanās vieta

Jauna pilsētas daļa Rīgas pieprasītākajā rajonā

Rīgas rajons, Mārupe
4 stāvi