Pārdodiet savu īpašumu ar nekustamo īpašumu aģentūras palīdzību

Nekustamo īpašumu aģentūrai KIVI REAL ESTATE uzticas un ar mums labprāt sadarbojas daudzi. To pierāda mūsu veiksmīgā sadarbība ar vēstniecībām, banku meitas uzņēmumiem, Latvijas un starptautiskajiem uzņēmumiem, kā arī daudziem privātiem klientiem. Mūsu nekustamo īpašumu aģentūra noslēdz vairākus simtus darījumu gadā, sākot no mazāka apjoma pārdošanas, īres un nomas līgumiem, līdz vairāku miljonu investīciju darījumiem.
Piedāvāt savu īpašumu
Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Profesionāli mākleri darījumam ar jūsu īpašumu

KIVI mākleri veiks profesionālu tirgus analīzi, nosakot labāko iespējamo īpašuma cenu. Labākā cena tiek noteikta analizējot konkurenci tirgū, iespējamo bankas vērtējuma apjomu un situāciju konkrētajā segmentā. Mūsu nekustamo īpašumu firmas sniegtā informācija par jūsu iespējām būs profesionāla un kvalitatīva. Mūsu mākleri startēs tirgū ar precīzu informāciju, kvalitatīvām fotogrāfijām un jums izdevīgāko cenu. Vēlaties pārdot īpašumu? Izvēlieties KIVI nekustamo īpašumu aģentūru!

Ieguvumi sadarbojoties ar nekustamo īpašumu aģentiem

Nekustamo īpašumu aģents palīdzēs izdevīgi pārdot jūsu īpašumu. Kāpēc izvēlēties mākleru pakalpojumus?

Mākleru pakalpojumi

Izvēloties KIVI mākleru pakalpojumus, Jūs iegūsiet augstas kvalitātes nekustamā īpašuma pārdošanas servisu, kas ietver plašu aktivitāšu loku, kas savukārt palīdzēs atrast piemērotāko pircēju jūsu īpašumam.

  • Efektīvas mārketinga kampaņas, pielāgotas tieši jūsu īpašumam (banneri populārākajās interneta vietnēs, digitālā mārketinga kampaņas, bukleti jūsu rajona iedzīvotājiem, klientu apzināšana, kuri meklē līdzīgus īpašumus Rīgā, un citas aktivitātes).
  • Īpašuma piedāvājums būs izvietots arī populārākajos sludinājumu portālos (piemēram, ss.com, city24.lv), nodrošinot, ka to redz visi. Mēs nodrošināsim kvalitatīvu apkalpošanu katram interesentam.
  • Mūsu mākleri ir apmācīti profesionālā pārdošanā un palīdzēs noformulēt galvenās īpašuma priekšrocības un prezentēt jūsu īpašumu potenciālajiem klientiem, lai pēc iespējas izdevīgāk to realizētu.
  • Katrs nekustamo īpašumu aģents fokusējas uz konkrētu reģionu vai īpašuma veidu. Tas ļauj daudz labāk pārzināt attiecīgo tirgu un ātrāk atrast
    potenciālos pircējus jūsu īpašumam.

Nekustamo īpašumu aģentūra KIVI – pārdevēja interešu pārstāvis

Nekustamo īpašumu aģentūra KIVI pārstāv tikai sava klienta intereses – īpašuma pārdevēja/izīrētāja. Mūsu mākleri cenšas noslēgt jums pēc iespējas izdevīgāku darījumu - gan finansiāli, gan juridiski. Tāpat mūsu nekustamo īpašumu aģentūra nesaņem komisijas maksu no īrniekiem/pircējiem.

Mūsu uzņēmuma mājaslapa www.kivi.lv pēc klientu atsauksmēm ir viena no pārskatāmākajām mājaslapām, kurā izvietoti kvalitatīvi piedāvājumi. Nopietni un motivēti īpašumu pircēji un īrnieki regulāri apmeklē mūsu mājaslapu, meklējot sev īpašumus. Mēs labprāt ievietosim arī jūsu īpašuma piedāvājumu mūsu mājaslapā!

Nekustamo īpašumu aģentūra ar proaktīvu darbību

Izvēloties sadarbību ar mūsu nekustamo īpašumu mākleriem, Jūs varat būt pārliecināti par proaktīvu darbību jūsu īpašuma pārdošanas procesā – gan komercīpašuma, gan dzīvojamā īpašuma pārdošanā. Mūsu uzņēmumā ir Komercnodaļa, kuras nekustamo īpašumu aģenti sadarbojas ar lielākajiem Latvijas un ārvalstu uzņēmumiem, fondiem, to īpašniekiem un vadītājiem. Zvani, vēstules, uzņēmumu apmeklēšana, sadarbība ar citiem nekustamo īpašumu aģentiem – darbības, kas palīdz mums proaktīvi pārdot jūsu īpašumu par Jums izdevīgāku cenu. Turklāt mūsu nekustamo īpašumu firmas piedāvājumā ir daudz objektu, kas palīdz piesaistīt vairāk klientu! Nereti interesentiem neatbilst kāds cits mūsu piedāvātais īpašums. Tā vietā mēs varam viņiem piedāvāt jūsu īpašumu.

Ja Jūs meklējat labu mākleru kompāniju, izvēlieties KIVI nekustamo īpašumu aģentūru.
Nosūtiet pieteikumu ar jūsu kontaktinformāciju jau tagad!Biežāk uzdotie jautājumi

Mākleri ir personas, kuras darbojas kā starpnieki starp pircēju un pārdevēju efektīvu darījumu noslēgšanai. Nekustamo īpašumu aģenti jeb mākleri specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā, nomā un iegādē. Mākleri palīdz īpašuma pārdevējam/izīrētājam atrast pircēju/īrnieku, savukārt pircējam – piemērotāko nekustamo īpašuma objektu iegādei vai īrei. Aģenti apzinās tirgus situāciju un darījumu nianses, tādejādi ir spējīgi palīdzēt saviem klientiem tik pie izdevīgākajiem darījumiem.
KIVI mākleru pakalpojumiem nav priekšapmaksas. Nekustamo īpašumu aģenta atlīdzību Jūs maksāsiet pēc tam, kad mūsu mākleri būs piemeklējuši jūsu īpašumam pircēju, tiks nokārtota īpašuma pārreģistrācija un mūsu piemeklētais pircējs būs iemaksājis jūsu bankas kontā pilnu pirkuma maksu.
Nekustamo īpašumu aģentūra ir uzņēmums, kas specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā, iegādē vai nomā. Tā darbojas kā starpnieks starp īpašuma pārdevējiem un pircējiem, nodrošinot profesionālu atbalstu visā darījuma procesā.
Nekustamo īpašumu aģentūra KIVI palīdz gan komercīpašumu, gan dzīvojamo īpašumu (dzīvokļu un māju) pārdošanā.
Mūsu mākleri ir savas jomas profesionāļi, kuri ar proaktīvu darbību un dažādu aktivitāšu īstenošanu (tirgus analīzes, mārketinga kampaņas, izvietošana sludinājumu portālos, profesionāla pārdošana, īpašuma prezentēšana, dokumentu sagatavošana un citas darbības) palīdz pēc iespējas izdevīgāk realizēt jūsu īpašumu.
Aizpildiet pieteikuma anketu un mūsu draudzīgie aģenti sazināsies ar Jums, lai palīdzētu! Uzticamas nekustamo īpašumu aģentūras izvēle palīdzēs noslēgt drošu un jums izdevīgu darījumu. Sadarbojoties ar mums, varat būt droši, ka iegūsiet labāko cenu. Mēs nodrošināsim profesionālu īpašuma pārdošanu un intelektuālu juridisko atbalstu, pielāgojoties jūsu personīgajai situācijai.