Par uzņēmumu

SIA „Kivi Real Estate” nekustamo īpašumu kompānija apvieno nozares profesionāļus ar ilggadēju pieredzi, kuri sniedz mūsu klientiem augstvērtīgus pakalpojumus un palīdz sasniegt vēlamo rezultātu.

SIA ''Kivi Real Estate'' Jums palīdzēs:

Komercobjekti
  • biroju, noliktavu, ražošanas telpu un tirdzniecības platību noma un iznomāšana;
  • komercplatību iegādē;
  • zemes gabalu iegādē komercobjektu būvniecībai;
  • investīciju konsultāciju pakalpojumos.
Dzīvokļi un mājas
  • dzīvokļu, māju piemeklēšanā un pārdošanā;
  • dzīvokļu, māju īrē;
  • darījumu uzraudzībā.

Mēs būsim Jums blakus, konsultēsim un palīdzēsim izvēlēties optimālāko variantu, kā nopelnīt vairāk!

Esam sava darba entuziasti, tāpēc KIVI, pirmkārt, mums pašiem ir ne tikai nosaukums, bet arī simbolisks jēdziens, kas raksturo mūsu attieksmi, iespējas un profesionālo izpildījumu.

KIVI saprotami un viegli skan visās valodās. Tas simbolizē mūsu vēlmi un varēšanu organizēt veiksmīgu darījumu ikvienam. Izrunāt KIVI ir tikpat vienkārši, cik vienkārši ir sadarboties ar mums. Cik īss un lakonisks ir vārds KIVI, tik ātra un ērta ir jūsu ideju un vajadzību īstenošana kopā ar mums. Mūsu uzdevums ir palīdzēt jums sasniegt savus mērķus!

Zaļā ir cerību un sapņu krāsa. Un tieši cerības un sapņus mēs palīdzam īstenot un piepildīt saviem klientiem - cerības par veiksmīgu biznesu, sapņus par savu ģimenes māju, jaunām, labām pārmaiņām. Turklāt zaļā krāsa raksturo KIVI komandu - mūsu aģenti ir ne tikai profesionāli, lietišķi un atbildīgi, bet arī enerģiski un dinamiski, vienmēr atklāti un aktīvi.Un tādējādi mūsu klientu idejām un vajadzībām vienmēr ir zaļā gaisma.

Tornis, kas norāda pareizo virzienu. KIVI ir tornis saviem klientiem. KIVI palīdz ieraudzīt to, kas konkrētajam cilvēkam ir nepieciešams, lai īstenotu savas vajadzības un vēlmes.

Lai gan nosaukums KIVI nav apzināti radīts ar asociāciju par visiem zināmo, C vitamīna bagāto, gardo augli kivi, mēs apzināmies, ka tas vienmēr - tieši vai netieši - būs kā mūsu simbols. Tāpēc mēs droši aicinām ikvienu, kuram nepieciešama palīdzība nekustamo īpašumu jomā:

„Baudiet mūsu darba augļus!"

KIVI misija

Ar profesionālu, enerģisku un pretimnākošu attieksmi, nodrošināt veiksmīgus darījumus saviem klientiem nekustamo īpašumu jomā, palīdzēt īstenot viņu - gan personīgos, gan biznesa - sapņus un cerības.