Elizabetes iela 39

Rīga, Centrs
8 stāvi
no 3 166 €/m2

TAL RESIDENCE

TAL RESIDENCE

Elizabetes iela 39

Rīga, Centrs
8 stāvi
no 3 166 €/m2

Apartamentu skaits
34
Stāvu skaits
8
Griestu augstums
3.5
Ēka nodota ekspluatācijā
2015.gadā

Apraksts

TAL RESIDENCE ir cieņas apliecinājums diženajam ģēnijam, šahistam, rīdziniekam Mihailam Tālam, Rīgas pilsētas tradīcijām un vēsturei. Avantūrisms, kompromisu noraidīšana, pieņemot lēmumus, neizsīkstošs optimisms un enerģija, kas pavadīja Mihailu Tālu viņa dzīves ceļā, kļuva par TAL RESIDENCE radītāju iedvesmas avotu un tika iemiesoti arhitektūras risinājumos.

Ēkas modernā arhitektūra ar tās atvērtumu un caurspīdīgumu mājas iedzīvotājiem ļauj pa panorāmas logiem un plašajām terasēm baudīt fantastiskus skatus uz kvartāla vēsturiskajām ēkām. Ēkas fasādē arhitekts Ingurds Lazdiņš izmanto šaha motīvus: erkeru arhitektūra iemieso dažāda augstuma šaha figūras, bet gaišā un tumšā tonētā stikla salikums ir kā iedomāts šaha laukums.

TAL RESIDENCE atrodas Elizabetes ielā 39, Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā, tās „zelta jūdzē”. Birojs Elizabetes ielā ir jebkura uzņēmēja lepnums, bet dzīvot galvaspilsētas Klusā centra visskaistākajā daļā starp vēsturiskas nozīmes ēkām, kuras ir iekļautas UNESCO Kultūras fondā, — tā ir īpaša privilēģija. 

Mūsdienās Klusais centrs ir iecienīta rīdzinieku atpūtas vieta, kurā izsmalcināti restorāni, vīna studijas, krogi, kafejnīcas un konditorejas vakaros pulcē tos, kuri prot novērtēt katru dzīves mirkli. 

Elizabetes iela un tai blakusesošās ielas rada īpašu kultūrmāksliniecisko vidi, kur skaistuma cienītāji pašā Rīgas centrā var izbaudīt jūgendstila arhitektūras pērles. Muzeji, koncertzāles un teātri ir piecu minūšu gājiena attālumā. Īpašu burvību piešķir Kronvalda, Esplanādes un Viestura parks. Vecpilsēta ir tikai 10 minūšu gājiena attālumā.

  • Īpašā dizaina hallēs ir paredzēta vieta durvju sargam un viesu uzņemšanai.
  • Visiem luksusa dzīvojamās mājas apartamentiem ir plaši balkoni vai jumta terases.
  • Apartamentiem paredzēts brīvs plānojums un liela platība.
  • Mājā ir "Rīgas Siltuma" apkure. Katram dzīvoklim ir patērētā siltuma skaitītāji, kuri uzstādīti pagraba telpā un no kuriem dati tiiek nosūtīti uz apkalpojošā uzņēmuma datoru;
  • Dzīvokļos uzstādīti grīdā iebūvējami konvektori, iespējama temperatūras regulēšana;
  • Māja ir aprīkota ar dizainera izstrādātiem, klusiem, ātriem panorāmas liftiem un slēgtu pazemes autostāvvietu;
  • Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar pašām modernākajām ugunsdrošības sistēmām;
  • Visos apartamentos ir pārdomāta insolācija, katras telpas plānojums un funkcionalitāte, nodrošinot maksimālu komfortu un drošību.
  • TAL RESIDENCE iedzīvotājiem piedāvājam izvēlēties dzīvokli ar „pelēko” apdari, kurā viņi var izveidot paši savu interjeru, vai divus iekšējās apdares variantus, kurus izstrādājuši profesionāli dizaineri-interjeristi, ar iebūvētu virtuvi, santehniku, gaismekļiem un mēbelēm. Tāpat iespējams izvēlēties ekspluatācijai gatavu variantu, ar pilno apdari.
  • Iedzīvotāju drošību nodrošina diennakts apsardze: videonovērošanas kameras, domofoni, dzīvokļu pieslēgšana signalizācijai ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, piekļuves kartes ar čipiem, automātiskie vārti, kuri atveras, izmantojot tālvadības pulti.

Dzīvokļi

Piedāvājam iegādāties 2 dzīvokļus

Dzīvokļa Nr. Stāvs Platība, m2 Istabu skaits Cena par m2, € Cena, €

Apartamentu skaits
34
Stāvu skaits
8
Griestu augstums
3.5
Ēka nodota ekspluatācijā
2015.gadā

Sazinies ar īpašuma konsultantu

Inga Miglāne – Ābele
Inga Miglāne – Ābele

Partnere, Nekustamo īpašumu aģente
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

+371 26360441 +371 67283988 inga@kivi.lv

Inga Miglāne – Ābele priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem par šo īpašumu un ieplānot tā apskati.

Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Atrašanās vieta

Elizabetes iela 39

Rīga, Centrs
8 stāvi
no 3 166 €/m2