Durvis ver „Titurgas mājas”!

2013. gada 10. aprīlis

     Jums būs iespēja brīvā un patīkamā gaisotnē iepazīties ar jauno projektu „Titurgas mājas”. Šajā laikā pieredzējušie „Kivi Real Estate” nekustamo īpašumu konsultanti visus apmeklētājus iepazīstinās ar pašu projektu, dzīvokļu plānojumu un konsultēs par to iegādi. Būs pieejamas arī Nordea bankas kredītu speciālistu konsultācijas par mājokļa kreditēšanas iespējām un īpaši izdevīgiem finansējuma nosacījumiem.

     „Titurgas mājas” ir mūsdienīgs projekts, kas apvienots ar Titurgas kluso un zaļo vidi. Projekta priekšrocības ir tā labiekārtota teritorija, klusā, mierīgā un apzaļumotā apkārtne, spēļu laukums bērniem un tuvumā esošie bērnu dārzi un skolas. Ciematu ieskauj bērzu birzs, tuvumā priežu mežs un ezers ar labiekārtotu peldvietu. Ļoti piemērota vide jaunām ģimenēm!

     „Titurgas māju” kompleksu veido divas 4-6 stāvu ēkas, kurās ir 145 dzīvokļi 46 līdz 133 m2 platībā ar daudzveidīgiem dzīvokļu plānojumiem. Ir pieejami dzīvokļi ar kvalitatīvu un daudzveidīgu pilno apdari un arī daļēji pabeigtu apdari. Katrai no projekta ēkām ir sava katlu māja, un katram dzīvoklim ir savs siltuma skaitītājs, kas ievērojami samazina uzturēšanas izmaksas. Pirmā stāva dzīvokļiem ir āra terases. Projekta iedzīvotāju ērtībām un drošībai tiek nodrošināta arī pazemes autostāvvieta un video un fiziskā apsardze.

     Projekts atrodas tikai 10 km attālumā no pilsētas centra, kā arī ir ērti pieejama sabiedriskā transporta satiksme.

Dzīvokļu cenas „Titurgas mājās” sākot no 950,00 EUR/m2.

Atbrauciet un izvēlieties savas jaunās mājas!

Apmeklējuma laiks jāsakaņo iepriekš, zvanot pa tālruni +371 27 729 040.