jaunpienācējs biroju ēku vidū- Pērses iela 2A, pašā pilsētas centrā

jaunpienācējs biroju ēku vidū- Pērses iela 2A, pašā pilsētas centrā

2023. gada 22. augusts

Rīgas jauno biroju ēku pulkā pievienojies A klases projekts pašā pilsētas centrā, Pērses ielā 2a. Īpašuma attīstītājs ir SIA “RIVER Properties”. Ēkas kopējā platība ir 3986 m2, tā ir nodota ekspluatācijā un to apdzīvo pirmie nomnieki.

Lai gan jauno biroju ēku pilsētā šobrīd ir vairāk kā jebkad, Pērses ielas namu uz pārējo fona izceļ tam apkārt esošā, neizsmeļamā pilsētas centra infrastruktūra. Telpas ir pielāgojamas kā vērienīga, tā arī vidēja mēroga nomniekiem. Vēl viena visai netipiska iezīme– šajā projektā ir plašas terases, balkoni ar skatu uz vēsturisko centru un labiekārtots, zaļš iekšpagalms, kas Centrā ēkām ir retums.

Pērses ielas projekts paredzēts tiem, kuri negrib strādāt nomalēs, bet atrasties pašā notikumu epicentrā- aktīvajā biznesa dzīves mezglā. Papildus tam- šādi projekti palīdz iedzīvināt pilsētas Centru un, izmantot jau iekārtoto pilsētvidi, padara to pilnvērtīgāku.

Projektam jau ir atrasti pirmie nomnieki, viens no tiem ir SIA “Inspired”- Latvijā un Baltijā labi atpazīti mārketinga eksperti, kuru darbībai ikdienā vajadzīga gan iedvesmojoša vide, gan reprezentabla un klientiem ērti pieejama lokācija. Noris sarunas arī ar vairākiem citiem potenciālajiem telpu lietotājiem.

Kopā ar šī paša attīstītāja vēl būvniecības procesā esošo biroju ēku Barona ielā 30A, kuru plānots pabeigt šī gada nogalē, tiks pielikta artava pilsētvides sakārtošanā, papildus starp ēkām radot publisku, labiekārtotu un apzaļumotu ārtelpu.

Meklējiet piedāvājumus mūsu komercīpašumu katalogā: https://www.kivi.lv/piedavajumi/komercipasumi

Uzdodiet jautājumus par šo īpašumu Kristīnei: https://www.kivi.lv/kontakti/kristine-niedre