Nekustamo īpašumu aģenta karjera

Nekustamo īpašumu aģenta karjera

2023. gada 03. augusts

Kāpēc citi izvēlas aģenta karjeru?

Galvenais iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas māklera karjeru, ir vēlme būt brīvam - nebūt ierobežotam ne ienākumu, ne laika ziņā. Šī ir karjera, kura noteikti nav, tā sauktais, “9-5” darbs. Aģentiem nav problēmu plānot pašiem savu laiku, toties arī ienākumi atkarīgi tikai no noslēgtajiem darījumiem. Faktors, ka ienākumiem nav griestu, bieži vien šai profesijai palīdz kļūt pievilcīgai visai ambiciozu cilvēku vidū.

Izaicinājumi māklera ikdienā

Svarīgi gan, lai vēlme pēc iespējas plānot savu laiku un pelnīt neierobežoti būtu saistīta arī ar spēcīgu raksturu un pašdisciplīnu. Protams, komandas ritms un kolēģu sasniegumi motivē censties un sasniegt arvien vairāk, taču ir ļoti būtiski vienmēr atrast laiku gan ikdienas darbiem, gan jaunu kontaktu un iespēju gūšanai. Tas veiksmīgam aģentam ir kritiski. Šis ir darbs ar pārdošanu - aģents gan pārdod savus pakalpojumus, gan īpašumus, kurus tam ir uzticējis viņa klients. Pārdošana prasa daudz enerģijas - jābūt enerģiskam un korektam vienmēr, arī, ja gadās kontaktēties ar ne tiem laipnākajiem vai patīkamākajiem ļaudīm.

Cik pelna nekustamo īpašumu aģents?

Ienākumi tiešām var būt fantastiski. Labāko aģentu komisijas maksas, no vērtīgiem un daudziem darījumiem sasummējoties, pārspēj daudzu cilvēku vidējos ienākumus. Taču jāapzinās, ka šie panākumi nerodas uzreiz. Karjeras sākums bieži vien ir smags, jo ir jāgūst gana daudz pieredzes un zināšanu, lai klienti Tev uzticētu nozīmīgus darījumus, un tik pat daudz pūļu aizņem arī kontaktu loka veidošana. Tomēr tas viss ir tā vērts! Nekas labs nenāk uzreiz, panākumi ir jānopelna. Labā ziņa - jaudīgas komandas pavadījumā ir pilnībā saprotams kā līdz tiem nonākt! Ienākumi mēnesī var sastādīt gan vairākus desmitus tūkstošus eiro aģentam ar pieredzi un labiem darījumiem, gan arī nulli mēnešos, kuros netiek noslēgti darījumi. Finanses jāmāk plānot, taču čakliem un neatlaidīgiem aģentiem ienākumi ir vairāku tūkstošu eiro līmenī vidēji mēnesī.

Kāds ir karjeras sākums?

Viss sākas ar apmācībām, kurās uzzināt visu nepieciešamo par:

  • Industriju
  • Nekustamo īpašumu tirgu
  • Pārdošanu

Kad pirmās nepieciešamās zināšanas ir iegūtas, sākas ikdienas darbs nodaļas vadītāja pavadībā. Tiek uzdoti pirmie uzdevumi un uzstādīti mērķi. Kolēģi atbalsta ikdienā un konsulē jaunā aģenta katru soli. Tālāk, organiski augot zināšanām un pieredzei, aug un kļūst arvien plašāks arī klientu loks. Likums nosaka, ka aģentam katru gadu jāmācās- jāsakrāj konkrēts skaits stundu apmācībās, kas saistītas ar nozari. Līdz ar to kvalifikācijas uzturēšana un celšana nekad nebeidzas!

Par to, kā karjeru uzsāka vieni no mūsu labākajiem uzņēmuma aģentiem, (kuri nu jau ir arī partneri) Inga Miglāne- Ābele un Ēvalds Pavolvs, vari skatīties šeit:

Lieki piebilst, ka darbs nav garlaicīgs. Tas ir darbs ar cilvēkiem. Un tur, kur cilvēki, tur vienmēr arī jautri atgadījumi, dažnedažādas pieejas un komunikācijas veidi. Noklausies šo noderīgo un arī visai izklaidējošo podkāstu, kurā aģente Inga dalās ar savu pieredzi! Gan par to, kā ārzemju klienti lūdz pabraukāt ar garāžā ilgi nostāvējušu Porsche, gan kāds pārdevējs izlemj, ka ārdurvis neietilpst pārdodamā dzīvokļa komplektācijā:

Ja šī karjera Tevi interesē un vēlies uzzināt vairāk, droši, sazinies ar mums! Pieteikties nekustamo īpašumu aģenta darbam vai uzdot sev interesējošos jautājumus par vakanci var ŠEIT