Noskaidrots Pārdošanas vadības guru 2014

2014. gada 11. novembris

     "Konkursā piedalījos, jo es to uztvēru nevis kā konkursu, bet vairāk kā treniņu pašam sev, iespēju mācīties, satikt klātienē citus pārdošanas profesionāļus. Līdz ar to, pilnveidot pašam savas iemaņas un nodot labāko no konkursā iegūtajām atziņām arī saviem darbiniekiem. Uzskatu, ka, vadoties pēc šādas pārliecības, ieguvējs būs gan konkursants, uzņēmums, kuru viņš pārstāv, darbinieki, kā arī klienti. Es aicinu vairāk un aktīvāk gan pārdošanas speciālistus, gan pārdošanas vadības profesionāļus piedalīties šajos konkursos – zinu, ka Latvijā vēl ir daudz talantīgi un profesionāli speciālisti, kuri vēl nav izmēģinājuši savus spēkus," atzīst titula Pārdošanas vadības Guru 2014 titula ieguvējs Ivars Gorbunovs.

     Konkurss vairāk nekā mēnesi noritēja 3 etapos – 2 atlases kārtās un finālā. Dalībniekus vērtēja kompetenta žūrija 12 cilvēku sastāvā. Pirmajā kārtā bija jāizpilda 2 rakstiski uzdevumi izvēloties pareizo atbilžu variantu katrā no 10 jautājumiem un atbildot plašāk uz vienu atvērtu, ar pārdošanas vadību saistītu jautājumu. Šajā posmā tika vērtēta argumentu un faktu izmantošana pamatojumā un prasme skaidri, kodolīgi un saprotami izklāstīt savu viedokli. Otrajai kārtai kvalificējas 30 dalībnieki, kas pirmajā kārtā ieguvuši visvairāk punktu.

     Otrajā kārtā dalībniekiem bija jātiek galā ar 3 uzdevumiem, sniedzot rakstiskas atbildes. Konkursa finālā iekļūst 10 dalībnieki ar augstāko iegūto kopējo punktu skaitu 2 iepriekšējās kārtās.

     Finālā dalībnieki tikās klātienē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras telpās 29. oktobrī. 10 labākie konkursa dalībnieki demonstrēja savu talantu 2 pārbaudījumos - pārdošanas vadības situācijas risināšanā un sagatavotā prezentācijā "ES - Pārdošanas vadības Guru". Konkursa uzvarētājs bija dalībnieks, kurš finālā ieguva vislielāko punktu skaitu, un šoreiz tas bija tieši Kivi Real Estate komercīpašumu pārdošanas un nomas nodaļas vadītājs Ivars Gorbunovs.


Balvā 1. vietas ieguvējs saņēma ģenerālsponsora SEB banka dāvāto 350 EUR naudas balvu, kā arī apmācību dāvanu kartes savai profesionālajai attīstībai (WIN partners dāvanu karti jebkura šī uzņēmuma publiskā kursa/ konferences apmeklējumam, BIG event dāvanu karti jebkuras BIG event konferences apmeklējumam nākamgad, kā arī Structogram individuālo sesiju panākumu vairošanai pārdošanas vadībā).

Foto: CV-Online