Ķeguma iela 39, Teika

Rīga, Teika
4 stāvi
no 2 545 €/m2

Harmony home Teika

Harmony home Teika

Ķeguma iela 39, Teika

Rīga, Teika
4 stāvi
no 2 545 €/m2

Harmony home Teika - mājas harmoniskai dzīvei!

- 4 stāvi, 48 dzīvokļi
- gala apdare un santehnika
- pagrabā bezmaksas mantu glabātuve
- lieli lifti līdz pagrabam
- A+ energoefektivitāte
- slēgta teritorija
- bērnu laukumiņš

Apraksts

 • Harmony Home Teika ir piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Šajā projektā ir tikai viena četru stāvu māja ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim, četrām istabām – un pārdomātu ergonomisku plānojumu. Jaunajam projektam ir stiklotas lodžijas, personiska mantu glabātuve, velonovietnes ērtai un organizētai videi. Lielie lifti un platās durvju ailes nodrošina vides pieejamību ģimenēm ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
 • Jaunajā projektā Harmony Home Teika pieejami no 41 līdz 86 m2 lieli dzīvokļi. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pabeigtu gala apdari un santehniku. Katram dzīvoklim ir iestiklota lodžija, panorāmas logi, individuālā rekuperācijas sistēma, alikatori. Bez papildus maksas ir mantu glabātuve pagrabstāvā, kur atrodas arī koplietošanas velosipēdu un bērnu ratiņu novietne.
 • A+ klases energoefektivitāti nodrošina ļoti augstas kvalitātes Austrijā patentētā VST būvniecības tehnoloģija un ventilācija ar individuālajiem rekuperatoriem ar siltuma un mitruma atgūšanu. Uz mājas jumta izvietoti saules paneļi.
 • VST sistēma un Zehnder rekuperatori ir sertificēti kā Pasīvās mājas komponente. Paliekošie betona paneļi veido ēkas monolītumu un nodrošina augstu ēkas blīvumu un siltuma necaurlaidību. Efektīvi atrisināti aukstuma tilti līdz minimumam samazina siltumzudumus.
 • Pateicoties būvniecībai pēc Austrijā patentētās VST (paliekošo veidņu) tehnoloģijas, šeit ir līdz milimetram precīzas sienas, starpstāvu segumi un citas būvkonstrukcijas, kas veido izcilas kvalitātes monolītu, blīvu un izturīgu būvi. Tas ir pamats ilgmūžīgai, energoefektīvai, ugunsdrošai ēkai ar teicamu skaņas izolāciju. Šādi būvēta ēka ir bez spraugām un plaisām arī pēc vairākiem gadu desmitiem.
 • VST tehnoloģija paredz visu būvkonstrukciju izgatavošanu rūpnīcā ar rūpniecisku precizitāti līdz milimetram. Būvlaukumā veidņi tiek montēti un piepildīti ar betonu, kas veido monolītu izcilas kvalitātes ilgmūžīgu, izturīgu un energoefektīvu būvi. Pēc Skandināvijā plaši izplatītās pieredzes, inženierkomunikācijas tiek montētas un iebetonētas nesošajās sienās un pārsegumos. Šāda pieeja ļauj apiet lielāko daļu no laikietilpīgiem, netīriem un dārgiem papilddarbiem pēc karkasa izbūves, kā arī iegūt papildus telpu uz inženierkomunikāciju šahtu rēķina. VST tehnoloģija ir īpaši iecienīta Rietumeiropā un Skandināvijā. “STATS grupa” Latvijā pēc šīs tehnoloģijas ir uzbūvējusi jau 9 ēkas, bet Rietumeiropā vairāk nekā 40.
 • Ventilācija tiek nodrošināta ar Šveices zīmola Zehnder individuālajiem rekuperatoriem, kuri spēj atgūt mitrumu un siltumu – tas ir ne tikai jūtams ieguvums apkures izmaksu samazināšanai, bet apvienojumā ar CO2 sensoru arī nodrošina nemainīgi patīkamu un veselīgu mikroklimatu.
 • Harmony Home Teika ir kā maza miera osta Teikas zaļākajā maliņā. Dažu desmitu metru attālumā plūst dzīva autosatiksme, kursē sabiedriskais transports un aizvijas veloceļš. Bet esot mājās, tas viss it kā pazūd aiz zaļojošā dārza.
 • Harmony Home Teika iedzīvotāji savās mājās var izbaudīt īpašu privātumu, jo šajā jaunajā projektā ir tikai viena četru stāvu dzīvokļu ēka, kas tuklāt atrodas iekškvartālā.
  Daudzveidīgajā dārzā bruģētie celiņi vijas gar rotaļu laukumiem, āra trenažieriem, atpūtas vietām un autostāvvietu. Iežogotā teritorija ir papildus drošība bērnu pagalma spēlēm. Apkārtnē ir plaša izvēle ar bērnudārziem, vairākas skolas, medicīnas iestādes, veikali. Sabiedriskā transporta pieturas 200 - 300 metru attālumā.

Dzīvokļi

Piedāvājam iegādāties 1 dzīvokļus

Dzīvokļa Nr. Stāvs Platība, m2 Istabu skaits Cena par m2, € Cena, €

Harmony home Teika - mājas harmoniskai dzīvei!

- 4 stāvi, 48 dzīvokļi
- gala apdare un santehnika
- pagrabā bezmaksas mantu glabātuve
- lieli lifti līdz pagrabam
- A+ energoefektivitāte
- slēgta teritorija
- bērnu laukumiņš

Sazinies ar īpašuma konsultantu

Elīna Dūmiņa
Elīna Dūmiņa

Nekustamo īpašumu aģente
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

+371 25449915 +371 67283988 elina@kivi.lv

Elīna Dūmiņa priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem par šo īpašumu un ieplānot tā apskati.

Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Atrašanās vieta

Ķeguma iela 39, Teika

Rīga, Teika
4 stāvi
no 2 545 €/m2