Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 5 190 €/m2

Villa Dietrich

Villa Dietrich

Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 5 190 €/m2

Stāvu skaits
4
Dzīvokļu skaits
26
Griestu augstums
3m
Pazemes autostāvvietu skaits
34

Apraksts

PAR KVARTĀLU:

Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.

KONCEPTS:

Slavenajai dziedātājai un aktrisei Marlēnai Dītrihai piemira apbrīnojama stila izjūta. Atturīgas, izsmalcinātas klasikas un izaicinoši ekstavagantu akcentu apvienojums Villas Dietrich arhitektūrā ir krāšņās Marlēnas kaislīgās un pretrunīgās dabas un nesatricināmā šarma iemiesojums.

ARHITEKTŪRA:

Žilbinošā Villa Dietrich ir lakoniska un noslēpumaina. Šīs ēkas arhitektoniskajam risinājumam īpašu raksturu piešķir tieši šai ēkai radīta tehnika – fasādē izmantotas kausēta tonētā stikla masas ar košu tekstūru. Tās saulē vizuļojošā virsma atgādina Marlēnas mirdzošās kleitas. Balkonos arhitekts izmanto klasiskas Jūrmalas stilam atbilstošas balustrādes, kas izgatavotas no tradicionālā materiāla – koka.

INTERJERI:

Villas Dietrich priekšrocība ir plašās telpu un patiess brīvības triumfs: parādes zāles griestu augstums ir 7 metri! Saviesīgās zonas dabīgo apgaismojumu nodrošina atriji, kas caurvij ēku no stiklotajiem griestiem līdz pirmā stāva zālēm.

PLĀNOJUMI:

LEGEND. kvartālā ir piedāvāti trīs īpašumu tipi: tradicionālie apartamenti, apartamenti ar privāto teritoriju un penthausi. Lai izvēlētos tieši Jums radītus apartamentus, uzklikšķiniet uz ēkas.

Dzīvokļi

Piedāvājam iegādāties 9 dzīvokļus

Stāvu skaits
4
Dzīvokļu skaits
26
Griestu augstums
3m
Pazemes autostāvvietu skaits
34

Sazinies ar īpašuma konsultantu

Inga Miglāne – Ābele
Inga Miglāne – Ābele

Partnere, Nekustamo īpašumu aģente
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

+371 26360441 +371 67283988 inga@kivi.lv

Inga Miglāne – Ābele priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem par šo īpašumu un ieplānot tā apskati.

Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Atrašanās vieta

Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 5 190 €/m2