Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 4 966 €/m2

Villa Hepburn

Villa Hepburn

Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 4 966 €/m2

Stāvu skaits
4
Dzīvokļu skaits
27
Griestu augstums
3m
Pazemes autostāvvietu skaits
54

Apraksts

PAR KVARTĀLU:

Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.

LEĢENDA:

Izcila aktrise, cilvēks ar plašu sirdi,apburoša sieviete, Odrija Hepberna kļuva par aristakrātiskas vienkāršības un dabiskuma iemiesojumu. Viņas grācija un dabiskais skaistums iedvesmoja māksliniekus, modelistus un par arhitektus.

ARHITEKTŪRA:

Ēka, kas veltīta Odrijai, līdzīgi viņai, ir gaismas caurvīta, eleganta un organiski iekļaujas klasiskajā Jūrmalas arhitektūrā.

Fasādes dekoratīvo elementu mežģīņu motīvi ir Odrijas Hepbernas mežģīņu kleitu iedvesmoti. Tie ideāli iekļaujas Jūrmalas vēsturiskajā apbūvē. Savukārt fasāžu stingrā ģeometrija, formu un līniju precizitāte un lakonisms aizgūti no Pītera Mondriāna glezniecības.

SPA:

LEGEND kvartāla iedzīvotājiem ir iespēja dažādot savu atpūtu un parūpēties par veselību privātajā spa kompleksā. Veselīga un harmoniska dzīvesveida ideja ir tuva ne tikai dabīga skaistuma un izsmalcinātības simbolam Odrijai Hepbernai, bet arī LEGEND projekta radītājiem.

Villas Hepburn pirmajā stāvā atrodas atpūtas un veselības stūrītis. Sporta nodarbības trenažieru zālē ar kardio-trenažieri vai jogas nodarbību zālē ir lielisks veids, kā uzlādēt sevi ar dzīves enerģiju. Iekšējā līdzsvara atgūšanai un atpūtai jebkurā gadalaikā darbosies spa komplekss ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi un atpūtas istabām, kas būs pieejamas tikai LEGEND iedzīvotājiem un viņu viesiem. Divos masāžas kabinetos varēs izbaudīt veselīgas un atjaunojošas ķermeņa un sejas kopšanas procedūras, ko piedāvās Latvijas vadošie spa speciālisti.

INTERJERI:

Saviesīgā zāle rada svētku sajūtu; īpaši gaismas atriji piepilda telpu ar maigu gaismu.

Dzīvokļi

Piedāvājam iegādāties 15 dzīvokļus

Stāvu skaits
4
Dzīvokļu skaits
27
Griestu augstums
3m
Pazemes autostāvvietu skaits
54

Sazinies ar īpašuma konsultantu

Inga Miglāne – Ābele
Inga Miglāne – Ābele

Partnere, Nekustamo īpašumu aģente
Dzīvokļu un māju īre un pārdošana

+371 26360441 +371 67283988 inga@kivi.lv

Inga Miglāne – Ābele priecāsies atbildēt uz taviem jautājumiem par šo īpašumu un ieplānot tā apskati.

Tavus personas datus izmantosim tikai, lai tev sniegtu atbildi uz šo ziņu.

Atrašanās vieta

Jūrmala, Bulduri
4 stāvi
no 4 966 €/m2

Villa Hepburn dzīvokļi