Villa Hepburn

Jūrmala, Bulduri
Skatīt piedāvājumus
  • Stāvu skaits: 4
  • Dzīvokļu skaits: 27
  • Griestu augstums: 3m
  • Pazemes autostāvvietu skaits: 54

PAR KVARTĀLU:

Kvartāls LEGEND: to veido trīs daudzdzīvokļu mājas - Villa Churchill, Villa Hepburn, Villa Dietrich, privātā villa Villa Hemingway, kluba māja ar restorānu-vinotēku Villa Tiffany, kā arī infrastruktūra, kurai nav analogu Jūrmalas piekrastē.

LEĢENDA:

Izcila aktrise, cilvēks ar plašu sirdi,apburoša sieviete, Odrija Hepberna kļuva par aristakrātiskas vienkāršības un dabiskuma iemiesojumu. Viņas grācija un dabiskais skaistums iedvesmoja māksliniekus, modelistus un par arhitektus.

ARHITEKTŪRA:

Ēka, kas veltīta Odrijai, līdzīgi viņai, ir gaismas caurvīta, eleganta un organiski iekļaujas klasiskajā Jūrmalas arhitektūrā.

Fasādes dekoratīvo elementu mežģīņu motīvi ir Odrijas Hepbernas mežģīņu kleitu iedvesmoti. Tie ideāli iekļaujas Jūrmalas vēsturiskajā apbūvē. Savukārt fasāžu stingrā ģeometrija, formu un līniju precizitāte un lakonisms aizgūti no Pītera Mondriāna glezniecības.

SPA:

LEGEND kvartāla iedzīvotājiem ir iespēja dažādot savu atpūtu un parūpēties par veselību privātajā spa kompleksā. Veselīga un harmoniska dzīvesveida ideja ir tuva ne tikai dabīga skaistuma un izsmalcinātības simbolam Odrijai Hepbernai, bet arī LEGEND projekta radītājiem.

Villas Hepburn pirmajā stāvā atrodas atpūtas un veselības stūrītis. Sporta nodarbības trenažieru zālē ar kardio-trenažieri vai jogas nodarbību zālē ir lielisks veids, kā uzlādēt sevi ar dzīves enerģiju. Iekšējā līdzsvara atgūšanai un atpūtai jebkurā gadalaikā darbosies spa komplekss ar lielu peldbaseinu, tvaika pirti, saunu, džakuzi un atpūtas istabām, kas būs pieejamas tikai LEGEND iedzīvotājiem un viņu viesiem. Divos masāžas kabinetos varēs izbaudīt veselīgas un atjaunojošas ķermeņa un sejas kopšanas procedūras, ko piedāvās Latvijas vadošie spa speciālisti.

INTERJERI:

Saviesīgā zāle rada svētku sajūtu; īpaši gaismas atriji piepilda telpu ar maigu gaismu.


Apskatīt kartē
+ -

Nekustamo īpašumu uzņēmums:

Kivi Real Estate
Tālrunis +371 67283988
E-pasts