Tirgus jaunumi

Gada sākumā no jauna kļuva aktuāls jautājums par "nolikto atslēgu principa" ieviešanu, kas pircējiem lika domāt par iespējamo dzīvokļu cenu samazinājumu, jo lielai daļai potenciālo pircēju rastos grūtības nodrošināt līdzekļus kredīta pirmajai iemaksai. Kaut arī vietējie pircēji izrāda lielu interesi par dzīvokļiem Rīgas centrā un tā apkārtnē, gaidot cenu samazinājumu, īpašumu pārdevēji pieprasījuma dēļ cenas negrasās samazināt.

2015. gada 27. January

Lasīt tālāk

2014. gada 30. oktobrī viesnīcā Maritim Park Hotel Rīga Pārdošanas vadības konferences noslēgumā tika noskaidroti karjeras portāla CV-Online organizēto konkursu „Pārdošanas Guru 2014” un „Pārdošanas vadības Guru 2014” rezultāti. Konkursā „Pārdošanas vadības Guru 2014” 1. vietu ieguva nekustamo īpašumu kompānijas Kivi Real Estate komercīpašumu pārdošanas un nomas nodaļas vadītājs Ivars Gorbunovs, kas vislabāk pierādīja savu profesionalitāti, talantu un spējas.

2014. gada 11. November

Lasīt tālāk

Lai gan ir pieejamas platības jaunās biroju ēkās ārpus pilsētas centra, prestižas biroja telpas tieši centra rajonā arvien ir pieprasītas. Vislielākā interese ir par birojiem centrā ar platību līdz 200 m2, tomēr uzņēmumi meklē arī telpas līdz 2000 m2.

2014. gada 15. October

Lasīt tālāk

Kivi Real Estate aprit pilni 5 gadi, kuru laikā noslēgti vairāk nekā 1200 darījumi!

2014. gada 04. September

Lasīt tālāk

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, pastiprinātu interesi par īres iespējām Rīgā izrāda ārzemju studenti, bet nereti tirgū nav viņu prasībām atbilstošu dzīvokļu.

2014. gada 12. August

Lasīt tālāk