Tirgus jaunumi

Investīcijas Latvijas nekustamo īpašumu sektorā stabili turpina mērenu izaugsmi un atsevišķos investīciju segmentos darījumu summas pietuvojušās vēsturiski augstākajiem rādītājiem. Tirgus dalībnieki arvien biežāk skatās uz alternatīviem investīciju veidiem. Interese un darījumu skaits par reģionālu tirdzniecības centru, specifisku industriālu objektu un neiznomātu telpu iegādi pieaug.

2017. gada 20. April

Lasīt tālāk

Šoruden klientiem ir iespēja izvēlēties savam uzņēmumam atbilstošākās biroja telpas, jo vērojams pēdējo gadu laikā plašākais piedāvājumu klāsts augstas kvalitātes birojiem Rīgā.

2016. gada 15. August

Lasīt tālāk

Arvien vairāk klientu apsver jautājumu:- “īrēt vai iegadāties dzīvokli”, ko var izskaidrot ar aizvien pieaugošam īres maksām Rīgas mikrorajonos un pieejamākiem hipotekāro kredītu nosacījumiem. Kivi Real Estate apkopoja tirgū pieejamo sērijveida dzīvokļu īres maksas, grupējot tās atkarībā no istabu skaita un atrašanās vietas.

2015. gada 27. November

Lasīt tālāk

Arvien pieaug interese par nekustamā īpašuma iegādi no ārzemēs strādājošajiem Latvijas pilsoņiem. Pircēji aktīvi interesējas par nekustamā īpašuma iegādi Rīgā un tās apkaimē, ar mērķi investēt savas finanses nākotnes labklājībai vai nodrošināt dzīvesvietu atgriežoties Latvijā.

SIA KIVI REAL ESTATE nolēma uzrunāt interesentus, piedāvājot ātru un drošu nekustamā īpašuma iegādi. Esam gatavi attālināti palīdzēt pircējam visos jautājumos – no bankas kredīta noformēšanas iespējām un vēlamā dzīvokļa atrašanas, līdz darījuma uzraudzībai un dokumentu noformēšanai.

2015. gada 01. October

Lasīt tālāk

Latvijas nekustamo īpašumu tirgū otrajā pusgadā ir sagaidāms liels skaits daudzmiljonu investīciju darījumu, informē nekustamo īpašumu kompānija SIA Kivi Real Estate.

2015. gada 01. September

Lasīt tālāk